Katalogové číslo: 4MOKAHA28
Monstera karstenianum
Hanger
65.19 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 7.155 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 50 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 50 cm |
| Priemer črepníka | 28 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Kvitnúce | nie |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev