Katalogové číslo: 4MODEMK10
93.48 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10.26 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 110 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 120 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Stĺp |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev