Katalogové číslo: 6PTR67045
31.12 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.91 kg |
|---|---|
| Rozmery | 26 cm |
| Priemer | 25 cm |
| Hĺbka | 25.5 cm |
| Výška | 26 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev