Katalogové číslo: F00004688
46.49 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.103 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Výška | 50 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev