Katalogové číslo: F00006783
16.24 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.782 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 cm |
| Výška | 10 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar listu | Okrúhly, Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev