Katalogové číslo: 4MAPAKK26
129.15 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 14.175 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 30 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 30 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Biela |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev