Katalogové číslo: F00002382
129.15 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 14.175 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev