Katalogové číslo: 6TS174551
76.26 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 27.8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 34 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Výška | 34 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Terakota |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev