Katalogové číslo: 6PTR64550
15.87 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.825 kg |
|---|---|
| Rozmery | 13 cm |
| Priemer | 16 cm |
| Výška | 13 cm |
| Hĺbka | 11 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev