Katalogové číslo: 6PTR75360
34.19 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.83 kg |
|---|---|
| Rozmery | 33 × 16 × 25 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 16 cm |
| Výška | 25 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev