Katalogové číslo: 4LIGRRS54
Licuala grandis
Stem
190.65 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20.925 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 × 110 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev