Katalogové číslo: 6LECVL436
120.71 €
Na objednávku, dodanie do 24 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 × 43 × 40 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 43 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 26 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev