Katalogové číslo: 6LECPAL72
344.40 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10 kg |
|---|---|
| Rozmery | 44 × 44 × 46 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 44 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Materiál | Drevo |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev