Katalogové číslo: 6LECPAL75
860.26 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 79 × 37 × 77 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 37 cm |
| Výška | 77 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Drevo |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev