Katalogové číslo: 6PTR76074
40.59 €
Na objednávku, dodanie do 20 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.114 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24 cm |
| Priemer | 25 cm |
| Výška | 24 cm |
| Hĺbka | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev