Katalogové číslo: CC0027777
Kentia (Howea) forsteriana in Grigio
Soil (Vulkastrat)
206.64 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.803 kg |
|---|---|
| Rozmery | 129 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Výška | 129 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev