Katalogové číslo: CC0034720
Kentia (Howea) forsteriana in Capi Nature Groove NL
Soil (Vulkastrat)
236.16 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.488 kg |
|---|---|
| Rozmery | 124 cm |
| Priemer | 34 cm |
| Hĺbka | 45 cm |
| Výška | 124 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev