Katalogové číslo: CC0026472
Kentia (Howea) forsteriana in Baq Opus Raw
Soil (Vulkastrat)
334.56 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.468 kg |
|---|---|
| Rozmery | 118 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Výška | 118 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polyresin |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev