Katalogové číslo: 6OPSD40RS
Baq Opus Hit
Darcy Silver (with liner)
671.58 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 cm |
| Priemer | 46 cm |
| Hĺbka | 31 cm |
| Výška | 100 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Polyresin |
| Povrchová úprava | Matná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev