Katalogové číslo: F00000354
10.70 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.174 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Žltá |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev