Katalogové číslo: 4RHIHHA17
28.54 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.132 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 35 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 14 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev