Katalogové číslo: 6TS176522
12.30 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.72 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Priemer | 22 cm |
| Výška | 20 cm |
| Hĺbka | 18 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Other |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev