Katalogové číslo: F00004104
Ilex crenata Dark Green
Bush
3.81 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.419 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 cm |
| Výška | 15 cm |
| Priemer črepníka | 9 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev