Katalogové číslo: 5ILCDBU23
49.82 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 5.468 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 45 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 45 cm |
| Výška črepníka | 18 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Oválny |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev