Katalogové číslo: 6CAP8034Z
300.12 €
Na objednávku, dodanie do 17 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 cm |
| Priemer | 75 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev