Katalogové číslo: CC0023401
Homalomena rubescens ‚Maggy in Greenville
Soil (Vulkastrat)
109.59 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.292 kg |
|---|---|
| Rozmery | 89 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Výška | 89 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev