Katalogové číslo: 6ELHGR356
Greenville
113.16 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.57 kg |
|---|---|
| Rozmery | 78 × 35 × 33 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 35 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Výška | 33 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Matná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev