Katalogové číslo: F00004670
Heuchera ‚Indian Summer‘
Red
13.16 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.444 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Výška | 50 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Farba listov | Červená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev