Katalogové číslo: F00002149
Carmona retusa Bonsai
30.26 €
Na objednávku, dodanie do 11 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.321 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev