Katalogové číslo: F00005080
8.12 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.891 kg |
|---|---|
| Rozmery | 22 cm |
| Výška | 22 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev