Katalogové číslo: F00003372
Hebe Wild Romance
15.74 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.728 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená, Biela, Červená, Žltá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev