Katalogové číslo: 6SCDB5060
1 586.70 €
Na objednávku, dodanie do 37 pracovných dní.
| Hmotnosť | 30 kg |
|---|---|
| Rozmery | 59 cm |
| Priemer | 56 cm |
| Výška | 59 cm |
| Hĺbka | 54 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Stainless steel |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev