Katalogové číslo: 6DLIAC354
Grigio
Tall Egg Pot Antique White
334.56 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10 kg |
|---|---|
| Rozmery | 61 cm |
| Priemer | 52 cm |
| Hĺbka | 58 cm |
| Výška | 61 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Materiál | Kompozit |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev