Katalogové číslo: 6DLIGW541
118.08 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 21 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Výška | 21 cm |
| Hĺbka | 17 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev