Katalogové číslo: 6DLIAW337
Grigio
Box Antique White
391.14 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 40 × 40 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| Výška | 40 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev