Katalogové číslo: 6DLIA6710
Grigio
191.88 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 49 cm |
| Výška | 50 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev