Katalogové číslo: 6DLIA1738
Grigio
39.36 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 13 cm |
| Priemer | 26 cm |
| Hĺbka | 12 cm |
| Výška | 13 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Materiál | Kompozit |
| Povrchová úprava | Matná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev