Katalogové číslo: 6ELHGR55G
Greenville
152.52 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.24 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Priemer | 55 cm |
| Výška | 50 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev