Katalogové číslo: F00001287
3.44 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.378 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 cm |
| Výška | 10 cm |
| Priemer črepníka | 8 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev