Katalogové číslo: 4FIREHA09
2.95 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.324 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 × 15 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 15 cm |
| Výška črepníka | 7 cm |
| Priemer črepníka | 9 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev