Katalogové číslo: 4FILYR024
70.11 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 7.695 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 110 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev