Katalogové číslo: CC0033283
Ficus lyrata in Baq Vertical Rib
317.34 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 18.48 kg |
|---|---|
| Rozmery | 143 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Výška | 143 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev