Katalogové číslo: F00001221
55.35 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.075 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Výška | 100 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Červená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev