Katalogové číslo: 4FIAKRS33
184.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 120 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 120 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev