Katalogové číslo: CC0057760
Ficus binnendijkii ‚Amstel King‘ in Baq Terrazzo
275.52 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 22.354 kg |
|---|---|
| Rozmery | 85 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Výška | 85 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev