Katalogové číslo: CC0044268
Alocasia zebrina in Baq Terrazzo
Soil (Vulkastrat)
297.66 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 21.35 kg |
|---|---|
| Rozmery | 108 cm |
| Priemer | 43 cm |
| Výška | 108 cm |
| Priemer črepníka | 35 cm |
| Výška črepníka | 30 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev