Katalogové číslo: 6FSTGWPS01
35.67 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 12 cm |
| Priemer | 20 cm |
| Výška | 12 cm |
| Hĺbka | 11 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev