Katalogové číslo: 6FSTMWJ90
959.40 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 26.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Priemer | 70 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hĺbka | 47 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev