Katalogové číslo: 6FSTGWBU3
206.64 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 35 cm |
| Hĺbka | 33 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev