Katalogové číslo: 6FSTRJUG85
1 815.48 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 30 kg |
|---|---|
| Rozmery | 85 cm |
| Priemer | 98 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hĺbka | 80 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev